Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 8
9
140 000 €
2800 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
50 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se apartman na 1. katu zgrade, sjeverna strana otoka Vira. Odmah useljiv! Zgrada posjeduje svu potrebn...
Prodaje se apartman na 1. katu zgrade, sjeverna strana otoka...
Oglas sačuvan 24.05.2026 god.
napomena:
13
177 000 €
2950 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
60 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Vir – Stan S4, prvi kat, 47,84 m², balkon, pogled na more, blizu plaže U mirnom dijelu otoka Vira nastaje mod...
Vir – Stan S4, prvi kat, 47,84 m², balkon, pogled na more, b...
Oglas sačuvan 24.05.2026 god.
napomena:
10
225 000 €
3214 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Na prodaju je predivan dvosoban apartman smješten u samom centru Vira. Ovaj apartman se prostire na površini o...
Na prodaju je predivan dvosoban apartman smješten u samom ce...
Oglas sačuvan 24.05.2026 god.
napomena:
17
290 000 €
2377 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
122 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća s Dva Apartmana – 122,96 m², Mirna Lokacija, Krovna Terasa s Pogledom na More Na prodaju je prekrasna ku...
Kuća s Dva Apartmana – 122,96 m², Mirna Lokacija, Krovna Ter...
Oglas sačuvan 24.05.2026 god.
napomena:
17
395 000 €
2633 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Kuća na prodaju u Viru – Prostrana i dobro održavana nekretnina s puno potencijala Prodaje se uređena kuća po...
Kuća na prodaju u Viru – Prostrana i dobro održavana nekretn...
Oglas sačuvan 24.05.2026 god.
napomena:
17
470 000 €
3310 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
142 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ekskluzivna kuća s krovnom terasom i bazenom – Prekrasna lokacija na južnoj strani otoka Vira Ova moderna nekr...
Ekskluzivna kuća s krovnom terasom i bazenom – Prekrasna lok...
Oglas sačuvan 24.05.2026 god.
napomena:
17
560 000 €
3733 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
150 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Ova potpuno renovirana kuća nudi moderan komfor na odličnoj lokaciji na otoku Vir. Površina zemljišta iznosi...
Ova potpuno renovirana kuća nudi moderan komfor na odličnoj ...
Oglas sačuvan 24.05.2026 god.
napomena:
17
1 040 000 €
8595 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
121 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Vir, prizemnica prvi red do mora Raritet na tržištu, prizemnica koja se nalazi nasuprot glavne plaže otoka Vi...
Vir, prizemnica prvi red do mora Raritet na tržištu, prizem...
Oglas sačuvan 24.05.2026 god.
napomena: