Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 7
11
155 000 €
3163 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
49 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Vir – živite tamo gdje drugi ljetuju Samo 50 metara dijeli ovaj šarmantni stan od mora – a slobodan, neometan...
Vir – živite tamo gdje drugi ljetuju Samo 50 metara dijeli ...
Oglas sačuvan 24.05.2026 god.
napomena:
8
215 000 €
3258 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
66 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Moderna novogradnja u Viru – Kvaliteta visoke razine, samo 600 m od plaže Jadro Ostvarite svoj san o životu u...
Moderna novogradnja u Viru – Kvaliteta visoke razine, samo 6...
Oglas sačuvan 24.05.2026 god.
napomena:
11
225 000 €
3214 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Na prodaju je predivan dvosoban apartman smješten u samom centru Vira. Ovaj apartman se prostire na površini o...
Na prodaju je predivan dvosoban apartman smješten u samom ce...
Oglas sačuvan 24.05.2026 god.
napomena:
5
244 879 €
3601 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
68 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Vir - Poželjna južna strana Ovaj atraktivan stan od 68,98 m² nalazi se u modernoj novogradnji na otoku Viru, ...
Vir - Poželjna južna strana Ovaj atraktivan stan od 68,98 m...
Oglas sačuvan 24.05.2026 god.
napomena:
4
257 000 €
3024 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
85 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Nova stan S1 s vrtom na Viru – 2 spavaće sobe i blizina mora Stambena površina: 85,50 m² Vrt: cca 10 m² Park...
Nova stan S1 s vrtom na Viru – 2 spavaće sobe i blizina mora...
Oglas sačuvan 24.05.2026 god.
napomena:
5
260 000 €
4194 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
62 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Ekskluzivni stanovi u Viru - samo 70m od plaže u prizemlje Lokacija: Najbolja lokacija u Viru, samo 70 metara...
Ekskluzivni stanovi u Viru - samo 70m od plaže u prizemlje ...
Oglas sačuvan 24.05.2026 god.
napomena:
15
290 000 €
3222 €/m²
ažuriran
Vir, Vir
90 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Vir, Novoizgradjeni Apartman na prvom katu manje stambene zgrade sa pogledom na more. Sastoji se od dvije spav...
Vir, Novoizgradjeni Apartman na prvom katu manje stambene zg...
Oglas sačuvan 24.05.2026 god.
napomena: