Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 1
7
590 000 €
3352 €/m²
ažuriran
Brtonigla, Karigador
176 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Samo 350 metara od obale, ova moderno projektirana dvojna kuća u Karigadoru predstavlja rijetku priliku za kup...
Samo 350 metara od obale, ova moderno projektirana dvojna ku...
Oglas sačuvan 19.05.2026 god.
napomena: