Korekcija pretrage
Sačuvani oglasi: 7
8
166 000 €
6148 €/m²
ažuriran
Rovinj, Rovinj
27 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Istra, Rovinj, Stari grad U predivnom rovinjskom Starom gradu, poznatom po jedinstvenoj arhitekturi i atmos...
Istra, Rovinj, Stari grad U predivnom rovinjskom Starom g...
Oglas sačuvan 20.05.2026 god.
napomena:
7
80 000 €
2500 €/m²
ažuriran
Zaprešić, Centar
32 m2
JEDNOSOBAN
JEDNOSOBAN
kat
Zamislite prostor koji radi umjesto vas. Svako jutro, stotine ljudi prolaze upravo ovuda – čekaju autobus, žur...
Zamislite prostor koji radi umjesto vas. Svako jutro, stotin...
Oglas sačuvan 20.05.2026 god.
napomena:
7
176 300 €
3040 €/m²
ažuriran
Pula, Šikići
58 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj moderan dvosoban stan unutar suvremenog novog ...
Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, o...
Oglas sačuvan 20.05.2026 god.
napomena:
7
202 600 €
3024 €/m²
ažuriran
Pula, Šikići
67 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj prostran dvosoban stan unutar moderne novograd...
Oglas sačuvan 20.05.2026 god.
napomena:
7
1 236 000 €
166 €/m²
ažuriran
Tinjan, Kringa
7455 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
U BLIZINI TINJANA PRODAJE SE TURISTIČKO NASELJE KOJE SE SASTOJI OD 11 MONTAŽNIH KUĆA OD KOJIH SU DVIJE OSMIŠLJ...
U BLIZINI TINJANA PRODAJE SE TURISTIČKO NASELJE KOJE SE SAST...
Oglas sačuvan 20.05.2026 god.
napomena:
17
846 581 €
8300 €/m²
nov
Umag, Savudrija
102 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Smješten u prestižnom zatvorenom resortu u Savudriji, ovaj elegantni apartman pruža savršen spoj moderne udobn...
Smješten u prestižnom zatvorenom resortu u Savudriji, ovaj e...
Oglas sačuvan 20.05.2026 god.
napomena:
14
340 000 €
3301 €/m²
nov
Kastav, Kastav
103 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja. http...
Napomena: Poštovani klijenti, agencijska provizija naplać...
Oglas sačuvan 20.05.2026 god.
napomena: