Detaljna pretraga
1 - 20 od ukupno 85 oglasa - Prodaja stanova Zadar
Stranica 1 od 5
Natrag
1
2
3
4
5
Naprijed
13
299 000 €
3987 €/m²
ažuriran
Zadar, Poluotok
75 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
STAN, PRODAJA, ZADAR, POLUOTOK, 75 m2, 4-soban Prodaje se četverosoban stan površine 75 m2 na prvom katu zgra...
STAN, PRODAJA, ZADAR, POLUOTOK, 75 m2, 4-soban Prodaje se č...
12
199 000 €
3491 €/m²
ažuriran
Zadar, Belafuža
57 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
STAN, PRODAJA, ZADAR, BELAFUŽA, 57 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan površine 57 m2 u visokom prizemlju ku...
STAN, PRODAJA, ZADAR, BELAFUŽA, 57 m2, 3-soban Prodaje se t...
15
485 000 €
3322 €/m²
ažuriran
Zadar, Petrići
146 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
NOVO U PONUDI!! Agencija posreduje u prodaji luksuznog trosobnog stana u predjelu Petrići, potpuno namješteno...
NOVO U PONUDI!! Agencija posreduje u prodaji luksuznog tros...
17
329 000 €
4985 €/m²
ažuriran
Zadar, Borik
66 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se moderan i komforan stan smješten u prizemlju manje stambene zgrade novije gradnje iz 2021. godine, ...
Prodaje se moderan i komforan stan smješten u prizemlju manj...
17
525 000 €
4268 €/m²
ažuriran
Zadar, Diklo
123 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
kat
Na prodaju je prostran i komforan četverosoban stan u Zadru, predio Diklo, smješten na mirnoj i traženoj lokac...
Na prodaju je prostran i komforan četverosoban stan u Zadru,...
12
325 000 €
2826 €/m²
ažuriran
Zadar, Bokanjac
115 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
Prodaje se trosoban stan na Skroćinima u Zadru sa krovnom terasom površine 35 m2 s koje se pruža pogled na cij...
Prodaje se trosoban stan na Skroćinima u Zadru sa krovnom te...
8
297 690 €
3007 €/m²
ažuriran
Zadar, Bokanjac
99 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Prodaje se komforan dvosoban stan na Skroćinima u Zadru sa krovnom terasom površine 42 m2 s koje se pruža pogl...
Prodaje se komforan dvosoban stan na Skroćinima u Zadru sa k...
16
340 000 €
4198 €/m²
ažuriran
Zadar, Plovanija
81 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
1. kat
U mirnom i sve traženijem dijelu Zadra – Plovanija – smjestio se ovaj iznimno funkcionalan i potpuno opremljen...
U mirnom i sve traženijem dijelu Zadra – Plovanija – smjesti...
17
363 000 €
4125 €/m²
ažuriran
Zadar, Mocire
88 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prodaje se komforan i moderno uređen stan s tri spavaće sobe i prostranim privatnim vrtom u Zadru, u mirnom di...
Prodaje se komforan i moderno uređen stan s tri spavaće sobe...
17
315 000 €
4091 €/m²
ažuriran
Zadar, Zadar
77 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
1. kat
Prodaje se moderan i potpuno opremljen stan smješten na 1. katu novije stambene zgrade izgrađene 2022. godine....
Prodaje se moderan i potpuno opremljen stan smješten na 1. k...
17
221 000 €
2351 €/m²
ažuriran
Zadar, Crvene kuće
94 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
2. kat
Prodaje se stan u ROH-BAU fazi, smješten na 2. katu (potkrovlju) manje stambene zgrade s ukupno tri stambene j...
Prodaje se stan u ROH-BAU fazi, smješten na 2. katu (potkrov...
9
445 000 €
4159 €/m²
ažuriran
Zadar, Borik
107 m2
VIŠESOBAN
VIŠESOBAN
kat
Ekskluzivna prilika - Prostran stan nadomak mora u Boriku, Zadar Predstavljamo vam rijetku priliku za kupnj...
Ekskluzivna prilika - Prostran stan nadomak mora u Boriku,...
15
599 000 €
4992 €/m²
ažuriran
Zadar, Zadar
120 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
4. kat
Prodaje se izuzetno komforan i svijetao stan smješten na četvrtom katu visokokvalitetne stambene zgrade na tra...
Prodaje se izuzetno komforan i svijetao stan smješten na čet...
9
363 125 €
5188 €/m²
ažuriran
Zadar, Zadar
70 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
U ponudi je moderan i elegantno uređen stan u prizemlju novoizgrađene zgrade iz 2025. godine, idealan za ugoda...
U ponudi je moderan i elegantno uređen stan u prizemlju novo...
11
320 000 €
5000 €/m²
ažuriran
Zadar, Borik
64 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
kat
Prodaje se stan u elitnom dijelu Zadra Borik. Na prodaju je stan stambene površine 64 m² smješten u jednom o...
Prodaje se stan u elitnom dijelu Zadra Borik. Na prodaju j...
12
247 000 €
2546 €/m²
ažuriran
Zadar, Bokanjac
97 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se održavan i funkcionalan stan u visokom prizemlju manje stambene zgrade (5 stanova) na mirnoj i obit...
Prodaje se održavan i funkcionalan stan u visokom prizemlju ...
17
615 000 €
4241 €/m²
ažuriran
Zadar, Diklo
145 m2
3-SOBAN
3-SOBAN
kat
Prodaje se moderan stan s velikom okućnicom na prekrasnoj i praktičnoj lokaciji u Zadru, u dijelu Diklo, na sa...
Prodaje se moderan stan s velikom okućnicom na prekrasnoj i ...
3
205 520 €
4030 €/m²
ažuriran
Zadar, Mocire
51 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
kat
Prodaje se stan u prizemlju lijepe novogradnje u Zadru, Mocire (Borik). Ova moderna novogradnja Borik nalazi ...
Prodaje se stan u prizemlju lijepe novogradnje u Zadru, Moci...
4
276 160 €
4002 €/m²
ažuriran
Zadar, Mocire
69 m2
2-SOBAN
2-SOBAN
2. kat
Prodaje se stan na 2. katu (zadnjem katu) lijepe novogradnje u Zadru, Mocire (Borik). Ova moderna novogradnja...
Prodaje se stan na 2. katu (zadnjem katu) lijepe novogradnje...
17
484 348 €
3814 €/m²
ažuriran
Zadar, Crvene kuće
127 m2
4-SOBAN
4-SOBAN
2. kat
Penthouse nije kvadratura. Penthouse je osjećaj da ste iznad svega. Stan S8 smješten je na zadnjem katu novog...
Penthouse nije kvadratura. Penthouse je osjećaj da ste iznad...
Stranica 1 od 5
Natrag
1
2
3
4
5
Naprijed
Tip ponude
Prodaja
Najam
Tip nekretnine
stanovi
jednosoban
2-soban
3-soban
4-soban