imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja poslovnog prostora Osijek

Detaljna pretraga

1 - 4 od ukupno 4 oglasa - Prodaja poslovnog prostora Osijek

11
849 900 € 762 €/m²
ažuriran
Osijek, Novi grad

1116 m2

pr kat
4
59 000 € 1903 €/m²
ažuriran
Osijek, Gornji grad / Centar

31 m2

kat
13
319 000 € 1628 €/m²
ažuriran
Osijek, Gornji grad / Centar

196 m2

kat
7
229 900 € 2583 €/m²
ažuriran
Osijek, Donji grad

89 m2

pr kat

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup