Detaljna pretraga
1 - 1 od ukupno 1 oglasa - Prodaja kuća Osijek okolica
17
319 000 €
1450 €/m²
ažuriran
Osijek, Briješće
220 m2
KUĆA
KUĆA
kat
Prodaje se katnica s poslovnim prostorom, garažom i ljetnom kuhinjom koja se nalazi u Osijeku, ulica Svetog Le...
Prodaje se katnica s poslovnim prostorom, garažom i ljetnom ...