imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Detaljna pretraga

41 - 53 od ukupno 53 oglasa za Medulin - Prodaja stanova - 4-SOBAN

Stranica 3 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed
6
530 000 € 5000 €/m²
ažuriran
Medulin, Pješčana Uvala

106 m2

1. kat
13
335 000 € 3045 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole

110 m2

2. kat
11
585 000 € 5000 €/m²
ažuriran
Medulin, Pješčana Uvala

117 m2

kat
11
535 000 € 5000 €/m²
ažuriran
Medulin, Pješčana Uvala

107 m2

1. kat
11
575 000 € 5000 €/m²
ažuriran
Medulin, Pješčana Uvala

115 m2

1. kat
11
485 000 € 5000 €/m²
ažuriran
Medulin, Pješčana Uvala

97 m2

2. kat
11
530 000 € 5000 €/m²
ažuriran
Medulin, Pješčana Uvala

106 m2

2. kat
7
409 000 € 4010 €/m²
ažuriran
Medulin, Pješčana Uvala

102 m2

1. kat
7
409 000 € 4010 €/m²
ažuriran
Medulin, Pješčana Uvala

102 m2

1. kat
7
422 000 € 4019 €/m²
ažuriran
Medulin, Pješčana Uvala

105 m2

2. kat
12
525 000 € 3500 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole

150 m2

2. kat
17
390 000 € 4063 €/m²
ažuriran
Medulin, Medulin

96 m2

1. kat
15
175 000 € 2160 €/m²
ažuriran
Medulin, Banjole

81 m2

kat
Stranica 3 od 3
  • Natrag
  • 1
  • 2
  • 3
  • Naprijed
NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup