imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja kuća Zagreb, Stenjevec

Ažurirano u 06:06h, dana 24.05.2026 god.

KUĆA
345 000 EUR(986 EUR/m2)
  • $
  • din
grad ZagrebStenjevec, Donje Vrapče
Šifra oglasa: IMOVINA9679
Kvadratura m2: 350
Grijanje:
Podijeli
Prijavi
captcha

Specijalne osobine

Dodatne informacije

KUĆA, PRODAJA, ZAGREB, DONJE VRAPČE, 350 m2

Prodaje se kuća u nizu (nije dvojni objekt) ukupne stambene površine cca. 350 m2 (bruto tlocrtne površine cca. 412 m2), koja se nalazi na zemljištu tlocrtne površine 230 m2.

Suteren i visoko prizemlje su građeni 60.-ih godina, kat 80.-ih godina i potkrovlje oko 2003. godine.

Suteren se sastoji od se od 3 prostorije (jedna rohbau), kupaonice, hodnika, stubišta i spremišta.
Prizemlje se sastoji od zasebnog dvorišnog objekta (rohbau), zasebne garaže, parkinga i vrta.
Visoko prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, blagovaonice, kupaonice, wc-a, hodnika, izbe, ulaza i zasebne terase.
Kat se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, spavaće sobe, kupaonice, hodnika i natkrivene terase.
Potkrovlje se sastoji od dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kupaonice i balkona.

Kuća je djelomično obnovljena 2008. godine: limeni krov, fasada i pvc stolarija.

Kuća se nalazi u mirnoj ulici na vrlo povezanoj lokaciji.

Grijanje: centralno etažno plinsko
Orijentacija: istok, sjever, jug
Parking: garaža i dvorište
Visina stropa: 2.2m garaža, 2.2m suteren, 2.5m visoko prizemlje, 2.5m kat, 2.5m potkrovlje (ravni dio)
Cijena: 345.000,00 EUR

ID KOD AGENCIJE: 9679

Renato Jeličić
Agent s licencom, suradnik
Mob: +385 91 2233 499
Tel: 01 779 23 10
E-mail: renato@starling.hr
starling.hr, plac 230.00a

Kontakt

Agencija: Starling d.o.o.
Redni broj u Registru posrednika: 3/2019
tel.:
+38517792310
Više nekretnina ove agencije:
Adresa: Zagreb, Prilaz Gjure Deželića 75/1; Partizanska 13, Poreč; Vukovarska 17, Dubrovnik