imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Prodaja kuća Osijek, Gornji grad / Centar

Ažurirano u 14:05h, dana 15.05.2026 god.

KUĆA
309 009 EUR(1 707 EUR/m2)
  • $
  • din
grad OsijekGornji grad / Centar,
Šifra oglasa: IMOVINAiro-2172
Kvadratura m2: 181
Grijanje:
Podijeli
Prijavi
captcha

Dodatne informacije

Prodaje se kuća smještena u atraktivnom dijelu Osijeka. Nekretnina se nalazi na parceli površine 280 m2, a orijentacija kuće pruža pogled prema sjeveru i jugu. Kuća raspolaže s pet prostranih spavaćih soba, što omogućuje udoban boravak većoj obitelji ili više generacija.

Kuća je 2021. i 2022. godine, u potpunosti adaptirana te nudi suvremeni ambijent i funkcionalnost. Unutrašnjost je opremljena kuhinjom s aparatima, perilicom rublja te TV uređajem, pružajući sve potrebno za svakodnevni život.

Ukupna korisna stambena površina je 181 m2, podruma 90 m2, terase ju prizemlju površine 12 m2 kao i terase u potkrovlju površine 8 m2, tavana površine 33 m2, garaže u dvorištu ( za manji auto) površine 14 m2 i dvorišta.

Za ugodnu klimu tijekom cijele godine brine centralno grijanje preko gradske toplane (podstanica se nalazi u podrumu nekretnine) i klima uređaj.

Lokacija kuće u centru naselja omogućuje brz pristup svim bitnim sadržajima, uključujući škole, trgovine i javni prijevoz. Gornji grad poznat je po svojoj razvijenoj infrastrukturi i ugodnom okruženju, što ovu nekretninu čini izuzetno atraktivnom za život ili investiciju.

U suradnji s geodetskim i odvjetničkim uredom provjeravamo sve nekretnine, garantiramo sigurnost i zadovoljstvo svim našim klijentima te bezbrižnu potragu za novim domom.

Detaljnije informacije o nekretninama možete dobiti dolaskom u ured ( Ul. Hrvatske Republike 43, Osijek ), na kontakt telefon 098 682 521 ili na mail pavo@fidus.com.hr

Više nekretnina pogledajte na www.fidus.com.hr

Za više informacija:

Pavo Đanić
Tel: +385 98 682521
Email: pavo@fidus.com.hr

ID NEKRETNINE: iro-2172
, u blizini restoran , u blizini javni prijevoz, u blizini trgovina, u blizini zubarska ord., u blizini frizerski salon , u blizini škola, u blizini banka, u blizini ljekarna, u blizini stanica za punjene el. automobila

Kontakt

Agencija: Fidus nekretnine i krediti
Redni broj u Registru posrednika: 144/2018
tel.:
+38598682521
Više nekretnina ove agencije:
Adresa: Osijek, Hrvatske Republike 43
Telefon: +38598682521,