imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Ažurirano u 06:06h, dana 12.05.2026 god.

4-SOBAN
427 000 EUR(4 146 EUR/m2)
  • $
  • din
grad MedulinBanjole,
Šifra oglasa: IMOVINA8206
Kvadratura m2: 103
Kat: I / II
Grijanje:
Podijeli
Prijavi
captcha

Specijalne osobine

Dodatne informacije

STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, VOLME, 103 m², 3SS+DB

Prodaje se luksuzan dvoetažni stan površine 124 m² koji se proteže kroz prvi i drugi kat moderne novogradnje u Volmama, mirnom naselju poznatom po blizini mora i zelenila.

Na donjoj etaži nalazi se prostrani open space dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom, te jedna spavaća soba s vlastitom kupaonicom. Gornja etaža namijenjena je noćnoj zoni s dvije komforne spavaće sobe, svaka s vlastitom kupaonicom, uz prekrasan pogled na more.

Stan je opremljen podnim grijanjem po cijelom prostoru i klimama u svim prostorijama, osiguravajući maksimalnu udobnost tijekom cijele godine. Također dolazi s dvije osigurane parkirne površine, što dodatno olakšava svakodnevni život.

Velike staklene površine unose obilje prirodnog svjetla i stvaraju osjećaj prostranosti i elegancije, dok funkcionalan raspored prostorija osigurava privatnost i komfor za sve članove obitelji.

Stan je dio kvalitetne novogradnje građene prema suvremenim standardima energetske učinkovitosti. Lokacija pruža mir i privatnost, a plaže, marina i svi potrebni sadržaji nalaze se u neposrednoj blizini.

Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za obiteljski život, luksuzni odmor ili investiciju.

Cijena: 427.000 eura

ID KOD AGENCIJE: 8206

Dominik Jelenčić
Suradnik u procesu obuke
Mob: +385 91 445 5266
Tel: +385 99 5958 933
E-mail: dominik@starling.hr
https://starling.hr/

Kontakt

Agencija: Starling d.o.o.
Redni broj u Registru posrednika: 3/2019
tel.:
+38517792310
Više nekretnina ove agencije:
Adresa: Zagreb, Prilaz Gjure Deželića 75/1; Partizanska 13, Poreč; Vukovarska 17, Dubrovnik