imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Ažurirano u 15:32h, dana 22.06.2023 god.

4-SOBAN
217 000 EUR(2 782 EUR/m2)
  • $
  • din
grad MatuljiMatulji,
Šifra oglasa: IMOVINA106-59
Kvadratura m2: 78
Kat: II / II
Grijanje:
Podijeli
Prijavi
captcha

Specijalne osobine

Dodatne informacije

Kaiser Immobilien na tržište stavlja izuzetnu nekretninu koja ima 78 m2 + potkrovlje od 50 m2 na korištenje.
Stan se sastoji od tri spavaće sobe, dnevnog boravka i kupaonice. Sa balkona se pruža otvoreni pogled na more. Nalazi se u blizini svih potrebnih sadržaja.
Zgrada se nalazi u mirnom i tihom okruženju.

ID KOD AGENCIJE: 106-59

Romana Borović
Agent posredovanja u prometu nekretnina
Mob: +385914100031
E-mail: romana@kaiser-immobilien.hr
www.kaiser-immobilien.hr, plac 1210.00a

Kontakt

Agencija: Kaiser immobilien
Redni broj u Registru posrednika: 22/30722
tel.:
+38551823491
Više nekretnina ove agencije:
Adresa: Opatija, Maršala Tita 97

Pošaljite e-mail

Pogledaj lokaciju na mapi

Lokacija na mapi

Pretraži oglase za nekretnine u Srbiji

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup