imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Ažurirano u 06:03h, dana 21.05.2026 god.

4-SOBAN
259 999 EUR(2 453 EUR/m2)
  • $
  • din
grad Dugo SeloDugo Selo - Zapad,
Šifra oglasa: IMOVINA9660
Kvadratura m2: 106
Kat: III / III
Grijanje:
Podijeli
Prijavi
captcha

Specijalne osobine

Dodatne informacije

STAN, PRODAJA, DUGO SELO, 106 m2, 3-soban

Prodaje se četverosoban stan površine 106 m2 (95 m2 stambeno + 11 m2 VPM) na trećem katu zgrade bez lifta.
Zgrada je izgrađena 2012. godine i ima ukupno 3 kata.

Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, tri spavaće sobe, kupaonice, hodnika i balkona.

Stanu pripada vanjsko parkirno mjesto te se prodaje većinski namješten.

Stan se nalazi na ugodnoj i mirnoj lokaciji u blizini škole, vrtića, autobusne stanice, trgovine i svih ostalih bitnih sadržaja.

Orijentacija: J, I, Z
Grijanje: Etažno plinsko centralno
Parking: Vanjsko parkirno mjesto
Visina stropa: 2,55 m
Vlasništvo: Uredno
Cijena: 259.999 Eura

ID KOD AGENCIJE: 9660

Tin Golubić
Agent s licencom
Mob: +385 91 4455 306
Tel: 01 779 23 10
E-mail: tin@starling.hr
starling.hr

Kontakt

Agencija: Starling d.o.o.
Redni broj u Registru posrednika: 3/2019
tel.:
+38517792310
Više nekretnina ove agencije:
Adresa: Zagreb, Prilaz Gjure Deželića 75/1; Partizanska 13, Poreč; Vukovarska 17, Dubrovnik

Pošaljite e-mail

Pogledaj lokaciju na mapi

Lokacija na mapi

Pretraži oglase za nekretnine u Srbiji

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup