imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Ažurirano u 06:13h, dana 25.03.2026 god.

3-SOBAN
225 000 EUR(3 169 EUR/m2)
  • $
  • din
grad ZagrebOdra,
Šifra oglasa: IMOVINA835
Kvadratura m2: 71
Grijanje:
Podijeli
Prijavi
captcha

Specijalne osobine

Dodatne informacije

Jedinstvena prilika za savršen dom u mirnom, obiteljskom okruženju – trosoban penthouse površine 71 m² u srcu Odre

Stan se nalazi na zadnjem katu zgrade i sastoji se od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, moderno uređene kupaonice te terase s prekrasnim pogledom.

Garaža 7 m² uključena je u cijenu stana.

Završetak gradnje predviđen je za 1. ožujka 2026. godine.

Lokacija – sve na dohvat ruke:
dječji park i igralište
škola i vrtić
trgovina, pošta, banka
fitness centar i ostali sadržaji

Stan predstavlja idealan izbor za mlade obitelji, parove ili kao dugoročnu investiciju.
Moderna gradnja, odlična lokacija i sveobuhvatan komfor – vaš novi početak počinje ovdje!

Za više informacija i razgledavanje, kontaktirajte nas!

ID KOD AGENCIJE: 835

Lorenzo Dedić
Suradnik u procesu obuke
Mob: 095 798 0812
E-mail: l.dedic@homefinder.hr
www.homefinder.hr

Kontakt

Agencija: Home Finder d.o.o.
Redni broj u Registru posrednika: 51/2025
tel.:
+385952999996
Više nekretnina ove agencije:
Adresa: Zagreb, Samoborska cesta 251
Telefon: +385952999996,

Pošaljite e-mail

Pogledaj lokaciju na mapi

Lokacija na mapi

Pretraži oglase za nekretnine u Srbiji

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup