imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Ažurirano u 06:16h, dana 10.03.2026 god.

3-SOBAN
213 070 EUR(3 738 EUR/m2)
  • $
  • din
grad PulaMonvidal,
Šifra oglasa: IMOVINA1037-189
Kvadratura m2: 57

Istra, Pula

Ovaj moderan projekt smjestio se na Monvidalu. Ovaj kvart nalazi se na odličnoj lokaciji. Svi potrebni sadržaji su nadohvat ruke, centar grada udaljen je samo dva kilometra, prve plaže na 10 minuta vožnje te Pula City Mall je udaljen svega 500injak metara.

Ova stambeno-poslovna novogradnja sastoji se od 87 stanova s 2 zasebna ulaza, 2 stubišta i 2 dizala kako bi se rasteretio ulazni prostor. U prizemlju se nalaze i poslovni prostor te vlastita parkirna mjesta, a razvija se na ukupno 7 etaža. Stanovi su od 47 m2 do 55 m2. S dvjema spavaćim sobama, stanovi od 55 m2 posebno su dizajnirani po mjeri današnjih obitelji.

Ovaj stan smjestio se na prvom katu. Ukupne površine od 57m2 te se sastoji od ulaznog hodnika sa kupaonicom, od kud se dijeli stan na dnevni i spavaći dio. Dnevni dio se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice sa izlazom na terasu te spavaći dio sa lijeve strane od dvije spavaće sobe. Pored stana nalazi se i spremište. Parking se posebno naplaćuje.

Ovo je izvrsna prilika za svakoga tko želi posjedovati stan u modernoj novogradnji. Ovaj stan nudi sve bitno i potrebno za život. Odlična lokacija, pristupačna cijena i kvalitetna gradnja. Također iz istih razloga garantira i odličnu investiciju. Za sve dodatne informacije stojimo na raspolaganju.

ID KOD AGENCIJE: 1037-189

Kontakt

Agencija: Diamond Real Estate
tel.:
0038552210824
Više nekretnina ove agencije:
Adresa: Poreč, Partizanska 5A
Telefon: 0038552210824,

Pošaljite e-mail

Pogledaj lokaciju na mapi

Lokacija na mapi

Pretraži oglase za nekretnine u Srbiji

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup