Dodatne informacije
Privlaka – Penthouse A-203, pogled na more, 150 m do plaže i svih trgovina
Ovaj moderan penthouse u Privlaci nalazi se na drugom katu i prostire se na dvije etaže. Nekretnina se ističe centralnom lokacijom i lijepim pogledom na more. Nalazi se na cca. 150 metara od plaže te u neposrednoj blizini svih važnih trgovina, što je čini idealnom kako za vlastito korištenje tako i za turistički najam.
Stan je novogradnja iz 2025. godine i ima neto površinu od cca. 97,15 m². Poseban naglasak je na prostranoj krovnoj terasi od cca. 85 m² koja pruža dovoljno prostora za opuštanje na otvorenom i ugodan pogled na more.
Raspored prostorija obuhvaća dvije spavaće sobe, dnevni boravak s otvorenom kuhinjom i blagovaonicom, kupaonicu te krovnu terasu.
Oprema uključuje kvalitetne materijale, proizvode Villeroy & Boch i Hansgrohe, podno grijanje u kupaonici, sigurnosna ulazna vrata i vlastito parkirno mjesto. Nekretnina je priključena na gradski vodovod i kanalizaciju.
Dodatno, svim vlasnicima na raspolaganju je zajednički bazen.
Cijena: 330.000 € + 3,75 % agencijske provizije (uključujući PDV)
Vaša prednost s My Dalmacia: Pratimo vas dvojezično kroz cijeli proces kupnje i osiguravamo sigurnu i profesionalnu realizaciju.
Više nekretnina: www.mydalmacia.de
Za razgledavanje ili dodatne informacije slobodno nas kontaktirajte.
ID KOD AGENCIJE: 2300-11400
Kerstin Karas
Licencirani agent
Mob: 0049 170 4837024
Tel: 00385 92 405 5290
E-mail: kerstin@mydalmacia.de
www.opatijanekretnine.hr
Predrag Di Lenardo Zamlić
Voditelj agencije - Licencirani agent
Mob: 00385 92 28 46 230
Tel: 00385 51 27 74 01
E-mail: predrag@opatijanekretnine.info
www.opatijanekretnine.hr