imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Ažurirano u 06:06h, dana 08.05.2026 god.

3-SOBAN
219 000 EUR(3 422 EUR/m2)
  • $
  • din
grad NovaljaNovalja,
Šifra oglasa: IMOVINA7915
Kvadratura m2: 64
Kat: II / II
Grijanje:
Podijeli
Prijavi
captcha

Specijalne osobine

Dodatne informacije

Na atraktivnoj lokaciji u Novalji, svega nekoliko minuta hoda od mora, prodaje se moderna zgrada vrhunske gradnje i suvremenog dizajna. Objekt se sastoji od prizemlja i dva kata, s prostranim balkonima i kvalitetnim materijalima korištenim u izgradnji. Svaki stan opremljen je klima uređajima. Također u svakom stanu provedeno je podno grijanje.
Zgrada je smještena u mirnom dijelu naselja, idealnom za ugodan život ili turističko ulaganje. U blizini su plaže, trgovine, centar Novalje te svi potrebni sadržaji.
Svakom stanu pripada jedno ili dva parkirna mjesta.

Prodaje se predivan stan Novalja površine 64 m² smješten na prvom katu moderne novogradnje.
Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice te dvije terase s otvorenim pogledom. Zahvaljujući velikim staklenim površinama, prostor je izrazito svijetao i prozračan, a moderan raspored omogućava maksimalnu iskoristivost kvadrature.
Korišteni su kvalitetni materijali, moderna keramika, PVC stolarija s roletama, te klimatizacija u svakoj prostoriji, provedeno je i podno grijanje na mjesrtima gdje su postavljene pločice. Stan ima osigurana dva vlastita parking mjesta ispred zgrade.

Investitor je pravna osoba i u tom slučaju kupac ne plaća PDV. Čisto vlasništvo i uredni papiri gradnje.

ID KOD AGENCIJE: 7915

Sretni stanovi d.o.o.
Mob: +385 99 497 7432
Tel: 051/301-502
E-mail: info@sretnistanovi.hr
www.sretnistanovi.hr

Kontakt

Agencija: Sretni stanovi d.o.o.
Redni broj u Registru posrednika: 123/2012
tel.:
+385994158314
Više nekretnina ove agencije:
Adresa: Rijeka, Pul vele crikve 1
Telefon: +385994158314,

Pošaljite e-mail

Pogledaj lokaciju na mapi

Lokacija na mapi

Pretraži oglase za nekretnine u Srbiji

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup