imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Ažurirano u 06:23h, dana 20.03.2026 god.

3-SOBAN
270 000 EUR(3 857 EUR/m2)
  • $
  • din
grad KastavRešetari,
Šifra oglasa: IMOVINA3001-225
Kvadratura m2: 70
Kat: III / pr
Grijanje:
Podijeli
Prijavi
captcha

Specijalne osobine

Dodatne informacije

SUNČAN I KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA REŠETERIMA S OTVORENIM POGLEDOM

Na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Rešetarima nalazi se ovaj predivan stan koji osvaja na prvi pogled svojom svjetlinom i otvorenim pogledom. Smješten na trećem katu, stan površine 70 m² obiluje prirodnim svjetlom tijekom cijelog dana, što mu daje posebnu toplinu i ugodnu atmosferu.

Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka s izlazom na balkon s kojeg se pruža prekrasan pogled, moderne kuhinje povezane s blagovaonicom, dvije udobne spavaće sobe te lijepo uređene kupaonice. Svaki kutak stana je pažljivo osmišljen kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost i udobnost.

Nekretnina je kompletno renovirana, što budućim vlasnicima omogućuje useljenje bez dodatnih ulaganja. Dodatnu vrijednost daje i pripadajuća drvarnica.

Odlična lokacija, puno prirodnog svjetla i moderan interijer čine ovaj stan idealnim izborom za ugodan obiteljski život ili kao investiciju.

ID KOD AGENCIJE: 3001-225

Kontakt

Agencija: Diamond Real Estate
tel.:
0038552210824
Više nekretnina ove agencije:
Adresa: Poreč, Partizanska 5A
Telefon: 0038552210824,

Pošaljite e-mail

Pogledaj lokaciju na mapi

Lokacija na mapi

Pretraži oglase za nekretnine u Srbiji

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup