imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Ažurirano u 06:03h, dana 21.04.2026 god.

2-SOBAN
157 500 EUR(3 500 EUR/m2)
  • $
  • din
grad ZagrebMaksimir, Ravnice
Šifra oglasa: IMOVINA9428
Kvadratura m2: 45
Grijanje:
Podijeli
Prijavi
captcha

Specijalne osobine

Dodatne informacije

STAN, PRODAJA, ZAGREB, RAVNICE, 45 m2, 2-SOBAN

Prodaje se dvosoban stan površine 45 m2 u suterenu zgrade s liftom.
Zgrada je izgrađena 1994. godine i ima ukupno pet katova.

Stan se sastoji se od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice s wc-om i hodnika.
Stanu pripada i prostorija s bojlerom površine 2 m2, koja nije upisana u vlasnički list.

Stan se prodaje potpuno namješten, sa svim kućanskim aparatima.

Stan se nalazi u neposrednoj blizini javnog prijevoza, ugostiteljskih obrta, škole, vrtića, trgovina, ljekarne, Maksimirske šume i ostalih bitnijih sadržaja.

Orijentacija: S-Z
Grijanje: radijatori na struju
Visina stropa: 2,5 m
Parking: javni besplatni
Cijena: 157.500 eura

ID KOD AGENCIJE: 9428

Patricija Govorčinović
Suradnik u procesu obuke
Mob: +385 91 445 5362
Tel: +385 91 6103 642
E-mail: patricija@starling.hr
www.starling.hr

Kontakt

Agencija: Starling d.o.o.
Redni broj u Registru posrednika: 3/2019
tel.:
+38517792310
Više nekretnina ove agencije:
Adresa: Zagreb, Prilaz Gjure Deželića 75/1; Partizanska 13, Poreč; Vukovarska 17, Dubrovnik

Pošaljite e-mail

Pogledaj lokaciju na mapi

Lokacija na mapi

Pretraži oglase za nekretnine u Srbiji

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup