imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Ažurirano u 06:10h, dana 01.08.2025 god.

2-SOBAN
990 000 EUR(6 600 EUR/m2)
  • $
  • din
grad RovinjRovinj,
Šifra oglasa: IMOVINA1019-115
Kvadratura m2: 150

Istra, Rovinj, centar

Predstavljamo vam ovaj jedinstveni stan smješten u šarmantnoj staroj vili na odličnoj lokaciji u Rovinju. Ovaj prostrani stan, ukupne površine 150 m², proteže se na dvije etaže. Na prvoj etaži, površine 80 m², nalaze se prostrani dnevni boravak s visokim stropovima i velikim prozorima koji prostoru daju obilje svjetla, kuhinja s blagovaonicom, kupaonica, spavaća soba, balkon te praktična ostava. Cijeli prostor odiše toplinom i rustikalnim šarmom, stvarajući ugodan i funkcionalan dom.

Na drugoj etaži nalazi se tavan površine 70 m² koji pruža izvanredan potencijal za proširenje. Ovaj prostor može se prilagoditi različitim potrebama – od stvaranja dodatnih stambenih jedinica, spavaćih soba s vlastitim kupaonicama, do potpuno odvojenog stana, čime se otvaraju brojne mogućnosti, kako za obiteljski život, tako i za turističku namjenu.

Vila ima samo tri stambene jedinice, što osigurava mir i privatnost, te malu okućnicu koja doprinosi šarmu nekretnine. Lokacija je savršena – na samo 100 metara od mora i u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja, uključujući trgovine, restorane i kulturne znamenitosti.

Ovaj stan predstavlja rijetku priliku na tržištu, savršenu za život, odmor ili kao investiciju s velikim turističkim potencijalom. Ne propustite postati vlasnikom ovog posebnog stana!

ID KOD AGENCIJE: 1019-115

DIAMOND REAL ESTATE D.O.O.
Mob: +38552210824
Tel: +38552210824
E-mail: office@diamond-realestate.hr
www.diamond-realestate.hr

Kontakt

Agencija: Diamond Real Estate
tel.:
0038552210824
Više nekretnina ove agencije:
Adresa: Poreč, Partizanska 5A
Telefon: 0038552210824,

Pošaljite e-mail

Pogledaj lokaciju na mapi