imovina.net Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

Ažurirano u 18:19h, dana 10.12.2024 god.

2-SOBAN
257 048 EUR(4 943 EUR/m2)
  • $
  • din
grad PulaValmade,
Šifra oglasa: IMOVINA6534
Kvadratura m2: 52
Grijanje:
Podijeli
Prijavi
captcha

Specijalne osobine

Dodatne informacije

PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 52 M2, 1SS+DB

Prodaje se stan ukupne površine 52 m2, na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na prirodu. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade koja ukupno ima četiri stana.

Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice. Iz dnevnog boravka imamo direktan pristup prema natkrivenoj terasi. Stan ima komfornu spavaću sobu i kupaonicu. Posebna prednost ovog stana je pripadajući vrt koji se sastoji od 52 m2 savršen za opuštanje.

Stan će biti opremljen podnim grijanjem i klimama.
Stanu pripada parking mjesto i spremište.

LOKACIJA: U Neposrednoj blizini nalazi se svi potrebni sadržaj (blizina mora, caffe bar, trgovine ,restorani)

Cijena:257,048 Eura.

ID KOD AGENCIJE: 6534

Dominik Jelenčić
Suradnik u procesu obuke
Mob: +385 91 445 5266
Tel: +385 99 5958 933
E-mail: dominik@starling.hr
https://starling.hr/, plac 52.00a

Kontakt

Agencija: Starling d.o.o.
Redni broj u Registru posrednika: 3/2019
tel.:
+38517792310
Više nekretnina ove agencije:
Adresa: Zagreb, Prilaz Gjure Deželića 75/1; Partizanska 13, Poreč; Vukovarska 17, Dubrovnik

Pošaljite e-mail

Pogledaj lokaciju na mapi

Lokacija na mapi

Pretraži oglase za nekretnine u Srbiji

NEKRETNINE | SMJEŠTAJ | KUPNJA | NAJAM | ZAMJENA | 3D TURA | INOZEMSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vijesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup